28 червня 2013 р.

Виробничий календар на 2014 рік для П'ЯТИДЕННОГО робочого тижня з двома вихідними днями у суботу та неділю

Пропоную Вашій увазі "Виробничий календар на 2014 рік для п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями у суботу та неділю". Навіть якщо Ви шукали "Робочий календар 2014", "Баланс робочого часу 2014", "Календар кадровика" або "Производственный календарь учета рабочего времени на 2014 год (Украина)", Ви все одно потрапили туди, куди потрібно.

Просто натисніть на розміщену нижче картинку календаря, щоб відкрилося збільшене зображення. Просто роздрукуйте (добре, як є можливість роздрукувати у кольорі) і прилаштуйте її поруч зі своїм робочим місцем або просто збережіть на диск свого комп’ютера. Також Ви можете просто додати цю сторінку до "Вибраного" (зробити закладку) у своєму браузері й завжди легко знаходити виробничий календар тільки-но він Вам знадобиться.

У календарі позначено робочі та вихідні дні (зокрема й вихідні дні, які перенесено згідно з частиною третьою статті 67 Кодексу законів про працю України), святкові і неробочі дні, а також дні, які передують святковим і неробочим і в які, відповідно до статті 53 КЗпП, при 40-годинному робочому тижні тривалість робочого часу скорочується на одну годину.


ПОРАДА! Користуючись цим календарем, Ви дуже легко зможете визначити останній день щорічної основної відпустки або відпустки працівникам, які мають дітей: відраховуючи один за одним календарні дні, пропускайте ті, що позначені червоним кольором. Ви ж пам’ятаєте, що відповідно до частини другої статті 5 Закону України "Про відпустки" від 15.11.1996 № 504/96-ВР при визначенні тривалості зазначених відпусток святкові та неробочі дні (ст. 73 КЗпП) не враховуються?

ВАЖЛИВО! Цілком ймовірно, що з метою створення сприятливих умов для святкування 7 січня 2014 року — Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу Кабінет Міністрів України восени 2013 року своїм розпорядженням рекомендуватиме перенести робочий день з понеділка 6 січня 2014 року на якусь із субот. Можливо також буде рекомендовано перенести на суботи й робочі дні з четверга 2 січня та п’ятниці 3 січня 2014 року. 

УВАГА! Можливо, Вам потрібен Розрахунок норм тривалості робочого часу на 2014 рік при П'ЯТИДЕННОМУ робочому тижні з ДВОМА ВИХІДНИМИ днями у СУБОТУ та НЕДІЛЮ при однаковій тривалості часу роботи за день упродовж робочого тижня та відповідним зменшенням тривалості роботи напередодні святкових та неробочих днів.

І ЩЕ! Якщо у Вас шестиденка, то Вам знадобиться Виробничий календар на 2014 рік для ШЕСТИДЕННОГО робочого тижня з ОДНИМ ВИХІДНИМ днем у НЕДІЛЮ.