5 серпня 2013 р.

Розрахунок норм тривалості робочого часу на 2014 рік при ШЕСТИДЕННОМУ робочому тижні

Дуже часто можна почути або прочитати таке або подібні цьому прохання: «Зовсім неважко знайти розрахунок норми тривалості робочого часу на 2014 рік для робочої п’ятиденки. Але таких розрахованих норм немає для шестиденного робочого тижня. Якщо у табелі проставляти години роботи відповідно до положень Кодексу законів про працю України, то за умов шестиденки іноді виходить «недопрацювання» або «перепрацювання» кількох годин на місяць порівняно з даними, зазначеними у таблиці для п’ятиденки. Допоможіть, будь ласка, бо виходить плутанина. Хотілося б зробити правильно».


Допомагаю. Нижче наведено Розрахунок норм тривалості робочого часу на 2014 рік при шестиденному робочому тижні з одним вихідним днем у неділю при однаковій тривалості часу роботи з понеділка по п’ятницю та скороченні відповідно до вимог законодавства робочого дня напередодні вихідних, святкових та неробочих днів.

Щоб збільшити зображення, просто клікніть по ньому.

КЛІКНІТЬ, ЩОБ ЗБІЛЬШИТИ. Розрахунок норм тривалості робочого часу на 2014 рік при шестиденному робочому тижні з одним вихідним днем у неділю при однаковій тривалості часу роботи з понеділка по п’ятницю та скороченні відповідно до вимог законодавства робочого дня напередодні вихідних, святкових та неробочих днів.

Можливо Вам знадобиться Виробничий календар на 2014 рік для шестиденного робочого тижня з одним вихідним днем у неділю. У календарі позначені робочі, вихідні (у т.ч. вихідні, які перенесено відповідно до вимог статті 67 КЗпП), святкові та неробочі дні.

ДОПОМОГА ДРУГОВІ! Якщо хтось із Ваших колег, друзів, знайомих працює у режимі ШЕСТИДЕННОГО робочого тижня, то він буде вельми вдячний за посилання на цю сторінку. Угорі, у меню браузера "Файл" обираєте опцію "Надіслати посилання поштою" (у різних браузерах текст може трохи відрізнятися, але впізнати опцію можна) і відправляєте.
У разі, коли налаштування Вашого комп’ютера не передбачають автоматичне завантаження поштового клієнта, просто скопіюйте це посилання http://hrzone-ukraine.blogspot.com/2013/08/2014_5.html і надішліть його другові.

А тут Ви знайдете Розрахунок норм тривалості робочого часу на 2014 рік при П'ЯТИДЕННОМУ робочому тижні з ДВОМА ВИХІДНИМИ днями у СУБОТУ та НЕДІЛЮ при однаковій тривалості часу роботи за день упродовж робочого тижня та відповідним зменшенням тривалості роботи напередодні святкових та неробочих днів.